ВЕСЛУВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО

З 09 по 12 квітня в м. Дніпро на веслувальному каналі пройшли змагання Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської. У змаганнях взяли участь найсильніші веслувальники країни серед юніорів та дорослих. Для дорослих спортсменів ці змагання були першим етапом відбору до національної олімпійської збірної команди України.

Веслувальний сезон розпочато. Хмельницький нацiональний унiверситет

В складі збірної команди Хмельницької області вдало виступили студенти гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету. Серед дорослих студентка групи СОФК-19-1 Марія Євдокимова в збірному екіпажі байдарки-четвірки на 500 метрів посіла 1 місце, на 200 метрів 3 місце та в байдарці-міксі на 200 м разом зі студентом групи ФКС-20-1 Костею Флорчуком виборола бронзову нагороду. До речі, Костя ще двічі фінішував третім на дистанції 1000 метрів у байдарці-четвірці та двійці на дистанції 500 метрів.

Близькою до бронзової нагороди була студентка групи ФКС-18-1 Ірина Кушнір. В байдарці-міксі на 200 метрів до бронзової нагороди Ірині не вистачило декілька гребків, в результаті вона посіла четверте місце.

Непогано виступили у байдарці-двійці студент групи СОФК-19-1 Микола Мельник та магістр ФКСм-20-1 Назар Кривошия. Вони в напруженій боротьбі на дистанціях 200 і 500 метрів посіли 5-те та 6-те місця.

Серед юніорок успішно виступила студентка групи СОФК-20-1 Софія Дячок. В байдарці-одиночці на 500 метрів вона виборола четверте місце. Хоча Софія і не попала на п’єдестал пошани, проте на базі виступів у категорії човнів-одиночка формувався склад збірної команди України, що дозволило їй потрапити до основного складу.

Наступними змаганнями будуть молодіжний та юніорський чемпіонат України, який відбудеться 20-24 травня в місті Дніпро. Тож побажаємо нашим студентам-веслувальникам успішних стартів та «легкої води», а також міцного здоров’я та успіхів у навчанні!