СТУДЕНТИ-ВЕСЛУВАЛЬНИКИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

На веслувальному каналі у місті Дніпро з 20 по 24 травня пройшов чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного університету гуманітарно-педагогічного факультету Костянтин Флорчук група ФКС-20-1, Микола Мельник, Марія Євдокимова група СОФК-19-1, Софія Дячок група СОФК-20-1, Ірина Кушнір група ФКС-18-1, Назар Кривошия група ФКСм-20-1, факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Олексій Євдокимов група АКІТ-18-1, та студентка групи ФПЛ-20-1 факультету міжнародних відносин Тетяна Зозуля.

Студенти-веслувальники на чемпіонаті України. Хмельницький нацiональний унiверситет

Добре виступив Костянтин Флорчук, він серед молоді віком до 23 років у збірному екіпажі байдарки-четвірки на дистанції 1000 метрів став чемпіоном України, та разом з Марією Євдокимовою в байдарці-мікст на 500 метрів, виборов бронзову нагороду. Марія, ще й відзначилась у байдарці-четвірці на 500 метрівці, здобула бронзову нагороду. На змаганнях юніорів, Софія Дячок у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів та байдарці-четвірці на дистанції 200 метрів стала чемпіонкою України, а у байдарці-двійці на дистанції 200 метрів виборола бронзову нагороду. Непогано виступили байдарочники, Микола Мельник та Назар Кривошия змагаючись у двійці на дистанціях 200 та 500 метрів посіли відповідно п’яте та шосте місце. Ірина Кушнір у збірному екіпажі байдарки-четвірки на дистанції 200 метрів посіла сьоме місце, а в каное-двійці на дистанціях 200 і 500 метрів Тетяна Зозуля посіла п’яте та шосте місця.
Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та на водних доріжках.