Дебют бадмінтоністок на XVI літній Універсіаді України

В місті Одеса 06.06.2021 року стартувала та проходила до 09.06. 2021 року XVI літня Універсіада України з бадмінтону: команда ХНУ на чолі ректора Матюха Сергія Анатолійовича, завідувача кафедрою Солтика Олександра Олександровича та голови спортклубу Мозолюка Олександра Володимировича теж підтримують саму ідею студентських спортивних змагань, що формує фізично та морально здорову особистість.

XVI літня Універсіада України з бадмінтону. Хмельницький нацiональний унiверситет

Вперше в Універсіаді стартувала жіноча команда ХНУ у складі Беган Аліни (ХІМ 19-1) та Неспляк Альони (ФКС 18-1), які у важкій спортивній боротьбі обіграли команду господарів з Одеської області і міста Києва отримали по 21 очку в парному і 16 очок в особистому розрядах до загального заліку підведення підсумків XVI літньої Універсіади України.

В Універсіаді приймали участь найкращі студентки-бадмінтоністки 9 жіночих команд України.

Команду до змагань підготував Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, кандидат пед. наук, доцент Ребрина А.А.