АКТИВНЕ СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ НАШИХ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Футзал – динамічний вид спорту, що входить до футбольної сім’ї. Наразі цей різновид футболу набирає популярності серед студентської молоді. Спортсмени ХНУ неодноразово брали участь у студентських змаганнях, чемпіонатах міста та області з футзалу.

Слід відзначити, що у зв’язку з карантином зменшилась кількість проведених офіційних змагань, а відповідно, ігрової спортивної практики студентів-спортсменів. Для удосконалення практичних навичок з футзалу спортсмен 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Мельниченко Олександр на договірних умовах взяв участь у чемпіонаті Чемеровецького району серед команд вищої ліги у складі команди «ФК МіДіАн».

Впевнено провівши усі попередні ігри, команда, за яку виступав наш студент, піднялася вверх турнірної таблиці. 27-28 лютого відбулися фінальні ігри чемпіонату, де зустрілись команди «ФК МіДіАн» та «ФК Поділля». Команда, членом якої був студент-першокурсник, впевнено отримала перемогу з рахунком 13:7.

Вітаємо нашого студента-спортсмена і бажаємо подальших переможних матчів!