ТРІУМФАЛЬНЕ ЗАВЕРШЕННЯ КОМАНДИ ХНУ–ДЮСШ-1 У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ПЕРШОЇ ЛІГИ З ГАНДБОЛУ СЕЗОНУ 2020-21 РОКІВ

З 13 по 16 травня 2021 року у приміщенні навчально-виховного корпусу фізичного виховання Хмельницького національного університету відбувся IV завершальний тур чемпіонату України першої ліги з чоловічого гандболу.
Гравці команди ХНУ–ДЮСШ-1 взяли участь у четвертому турі, де відбувався розіграш серед семи команд. Нагадаємо, система змагань передбачає поділ команд на дві підгрупи «А» і «Б» по чотири команди у кожній. Розіграш першості відбувається у чотири тури: у першому та третьому турах зустрічаються команди у своїх підгрупах (по коловій системі); у другому та четвертому турах зустрічі з командами протилежної підгрупи (так звана стінка на стінку). Переможцем стає та команда, у якої найбільша кількість очок у сумі за чотири тури.
На завершальний тур чемпіонату України до Хмельницького завітали команди: «Шабо-Одеська область»; «КСЛІ» (Київський спортивний ліцей-інтернат) м. Київ; «СДЮСШОР-Карпати» м. Ужгород; «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ №3)»; «ДЮСШ ім. Лагутіна» м. Запоріжжя; «ЦСКА-ШВСМ» м. Київ. Нажаль, за об’єктивних причин, посеред ігрового сезону відмовилася від боротьби за чемпіонство команда «ХАІ-ФГХО» м. Харків.
Гравці успішно виконали настанови тренерського колективу команди Катерини Заспи та Олега Базильчука. Так, у першій грі наші гандболісти переконливо перемогли команду «ЦСКА-ШВСМ» м. Київ з рахунком 29 : 21. Друга гра з командою «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ№3)» завершилася з рахунком 29 : 27. У заключний день змагань хмельничани здобули чергову перемогу над місцевою командою «ДЮСШ ім. Лагутіна» м. Запоріжжя з рахунком 33 : 22. У четвертому запланованому матчі було зарахування технічної поразки команді «ХАІ-ФГХО» м. Харків на користь наших спортсменів 10 : 0.

Тріумфальне завершення команди ХНУ–ДЮСШ-1 у чемпіонаті України першої ліги з гандболу сезону 2020-21 років. Хмельницький нацiональний унiверситет

Підсумкова таблиця результатів чемпіонату України першої ліги з чоловічого гандболу сезону 2020-21 років

Склад команди ХНУ–ДЮСШ-1 сформовано з гравців виключно Хмельницької області – учнів та випускників місцевого ДЮСШ №1 та ДЮСШ з м. Волочиськ, ДЮСШ м. Красилів.

Найбільшим успіхом є те, що упродовж усього сезону 2020-2021 років гравці Хмельницької команди не зазнали жодної поразки, лише одна гра завершилася нічийним рахунком.
Хмельницький національний університет представляли студенти:
Червонцев Андрій гр. ФКС-18-1,
Романюк Костянтин гр. ФКС 18-1,
Базелюк Артем гр. ФКС-18-1,
Герман Андрій, гр. ПП-19-1,
Даховнік Дмитро гр. СОФК 20-1,
Федючок Дмитро гр. ФКС 20-1.

Здобутий титул чемпіонів України серед команд першої ліги забезпечив можливість у наступному ігровому сезоні змагатися з командами вищої ліги.

Тренерський склад та гравці команди ХНУ–ДЮСШ-1 висловлюють ширі слова вдячності Хмельницькому міському голові Симчишину Олександру Сергійовичу, начальнику управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Ремезу Сергію Степановичу, ректору Хмельницького національного університету Матюху Сергію Анатолійовичу, колективу кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту ХНУ під керівництвом Солтика Олександра Олександровича, директору ДЮСШ №1 Янківу Василю Володимировичу, голові федерації гандболу у Хмельницькій області Процюку Сергію Миколайовичу, за допомогу у створенні команди і якісні умови реалізації її потенціалу. Також дякуємо усім небайдужим хмельничанам прихильникам гандболу та вболівальникам за постійну підтримку та прихильність до нашої команди.

Вболіваємо за нашу команду та бажаємо подальших успіхів!