Участь студентки Хмельницького національного університету у Європейських іграх

Європейські ігри 2023 стартували 21 червня у польському Кракові і триватимуть вони до 2 липня, на яких представлена і збірна команда України 263 спортсменами у 27 видах спорту. Варто відзначити, що у цих престижних змаганнях у складі збірної команди України з веслування на байдарках і каное брала участь студентка групи СОФК-21-1 факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Ганна Павлова. Виступаючи у байдарці-четвірці на олімпійській дистанції 500 м у фінальному заїзді, в напруженій боротьбі, вона посіла високе п’яте місце серед кращих країн Європи.

Приємно констатувати, що команда України з веслування на байдарках і каное на цьому престижному форумі змагань у медальному заліку виборола перше командне місце.

На фото: Ганна Павлова
На фото: перша ліворуч – Ганна Павлова, перша праворуч – випускниця ХНУ Інна Грищун та подруги по четвірці
На фото: на дистанції

Велика подяка Збройним силам України та усім, хто боронить нашу країну від ворога, за можливість тренуватись та виступати на змаганнях.

Бажаємо подальших успіхів нашій веслувальниці на водних доріжках.

Віктор Флерчук,
доцент кафедри теорії і методики
фізичного виховання і спорту