З 20 листопада по 1 грудня 2023 року у Хмельницькому національному університеті пройшли чергові курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, в тому числі вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти. Під час навчання на базі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та за підтримки ЦПО ХНУ вчителі мали можливість оволодіти навчальним матеріалом з сертифікатних програм варіативних модулів «баскетбол», «бадмінтон», «аеробіка».
В якості слухачів взяли участь 42 вчителі фізичної культури освітніх закладів м. Хмельницького та Хмельницької області. Освітній процес з курсів підвищення кваліфікації забезпечували викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/1111.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/222.jpg)
Особливістю проведення даних курсів було використання змішаного режиму, що передбачало поєднання аудиторних занять та занять за дистанційними технологіями з використанням програми «ZOOM».
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/3333.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/4444.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/5555.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/6666.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/7777.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/8888.jpg)
Працівники закладів освіти на курсах підвищення кваліфікації підвищили свій професійний рівень та педагогічну майстерність, опанували нові та вдосконалив раніше набуті компетентності в межах своєї професійної діяльності. На підтвердження підвищення кваліфікації слухачі курсів отримали сертифікати (30 год./1 кред. ЄКТС)
Віта ХІМІЧ,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту