5 грудня 2023 року кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту була проведена благодійна матчева зустріч між науково-педагогічними працівниками Хмельницького національного університету та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» з настільного тенісу до відзначення Дня Збройних Сил України.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/1-8-1-1024x628.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2-5-1-1024x683.jpg)
Даний захід проводився з метою налагодження тісної співпраці та комунікації між науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти та надання фінансової допомоги захисникам Батьківщини на передодні професійного свята.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/3-7-1-1024x683.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/4-4-1-1024x683.jpg)
До складу команд входило по шість представників від кожного ЗВО. Змагання проводились у командному заліку за коловою системою. Кожний учасник команди перемігши свого візаві приносив до скарбнички команди 1 бал.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/5-4-1-1024x610.jpg)
Учасникам матчевої зустрічі переглянули показовий виступ секції чирлідингу Хмельницького національного університету.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/7-2-1-1024x610.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/6-2-1-1024x631.jpg)
В ході проведення матчевої зустрічі між представниками ЗВО обговорювались питання з організацією освітнього процесу, можливі шляхи забезпечення академічної мобільності і підвищення якості надання освітніх послуг та багато інших цікавих професійних питань.
Учасники матчевої зустрічі були відзначені пам’ятними грамотами Хмельницького національного університету та виказали побажання на проведенні подібних заходів з інших видів спорту.
Юрій ДУТЧАК,
професор кафедри ТМФВС