БЛАГОДІЙНА МАТЧЕВА ЗУСТРІВ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО

5 грудня 2023 року кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту була проведена благодійна матчева зустріч між науково-педагогічними працівниками Хмельницького національного університету та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» з настільного тенісу до відзначення Дня Збройних Сил України.

Даний захід проводився з метою налагодження тісної співпраці та комунікації між науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти та надання фінансової допомоги захисникам Батьківщини на передодні професійного свята.

До складу команд входило по шість представників від кожного ЗВО. Змагання проводились у командному заліку за коловою системою. Кожний учасник команди перемігши свого візаві приносив до скарбнички команди 1 бал.

Учасникам матчевої зустрічі переглянули показовий виступ секції чирлідингу Хмельницького національного університету.

В ході проведення матчевої зустрічі між представниками ЗВО обговорювались питання з організацією освітнього процесу, можливі шляхи забезпечення академічної мобільності і підвищення якості надання освітніх послуг та багато інших цікавих професійних питань.
Учасники матчевої зустрічі були відзначені пам’ятними грамотами Хмельницького національного університету та виказали побажання на проведенні подібних заходів з інших видів спорту.

Юрій ДУТЧАК,
професор кафедри ТМФВС