![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/01-1-1.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/02.png)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/03-1.png)
Упродовж трьох днів 5-7.01.2024 року у м. Зубржі (Чехія) проходив кваліфікаційний турнір на фінальну частину чемпіонату Європи з гандболу серед юнацьких збірних команд (U-18).
До складу збірної команди України було запрошено два студенти Хмельницького національного університету.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/1-10-1.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2-9-1.png)
Максим Павловський студент групи АПІ-23 (Агропереробка та інжиніринг) Факультету інженерії, транспорту та архітектури
Капітан команди, Максим Павловський, став найкращим бомбардиром у збірній команді України. У першому матчі проти збірної Естонії закинув 9 м’ячів, а проти збірної Туреччини з 25 командних 13 м’ячів його. Загалом за три матчі кваліфікаційного раунду Максим набрав 26 очок.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-22-768x1024.png)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/4-7-1024x473.png)
Юнацька збірна України з гандболу (U-18) посівши друге місце у групі разом з переможцем квартету Чехією вийшла на чемпіонат Європи-2024. У кваліфікаційному турнірі у чеському місті Зубржі наша команда у стартовому турі перемогла Естонію 28:26, потім поступилась Чехії 21:29, а у вирішальній грі проти Туреччини зіграла в нічию 25:25, що принесло синьо-жовтим квиток на Євро. Чемпіонат Європи-2024 пройде влітку в Чорногорії.
Вболіваємо за наших студентів-спортсменів, віримо у нашу збірну, віримо у ЗСУ!
Олег БАЗИЛЬЧУК,
професор кафедри ТМФВіС