НАШІ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ГАНДБОЛУ

Упродовж трьох днів 5-7.01.2024 року у м. Зубржі (Чехія) проходив кваліфікаційний турнір на фінальну частину чемпіонату Європи з гандболу серед юнацьких збірних команд (U-18).
До складу збірної команди України було запрошено два студенти Хмельницького національного університету.

Максим Павловський студент групи АПІ-23 (Агропереробка та інжиніринг) Факультету інженерії, транспорту та архітектури

Капітан команди, Максим Павловський, став найкращим бомбардиром у збірній команді України. У першому матчі проти збірної Естонії закинув 9 м’ячів, а проти збірної Туреччини з 25 командних 13 м’ячів його. Загалом за три матчі кваліфікаційного раунду Максим набрав 26 очок.

Дмитро Червонцев студент групи ТН-23 (Середня освіта. Трудове навчання та технології) Гуманітарно-педагогічного факультету.

Юнацька збірна України з гандболу (U-18) посівши друге місце у групі разом з переможцем квартету Чехією вийшла на чемпіонат Європи-2024. У кваліфікаційному турнірі у чеському місті Зубржі наша команда у стартовому турі перемогла Естонію 28:26, потім поступилась Чехії 21:29, а у вирішальній грі проти Туреччини зіграла в нічию 25:25, що принесло синьо-жовтим квиток на Євро. Чемпіонат Європи-2024 пройде влітку в Чорногорії.

Вболіваємо за наших студентів-спортсменів, віримо у нашу збірну, віримо у ЗСУ!

Олег БАЗИЛЬЧУК,
професор кафедри ТМФВіС