10 червня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» під керівництвом доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Флерчука Віктора у межах співпраці між Хмельницьким національним університетом та Хмельницьким ДЮСШ №3 мали можливість відвідати спортивний об’єкт з метою отримання практичного досвіду в рамках дисципліни «Теорія і методика з обраного виду спорту (веслування)».
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_1-1-1-1024x768.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_2-1-1-1024x768.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_4-1-1-1024x768.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_3-1-1-1024x768.jpg)
Дитячо-юнацька спортивна школа №3 має сучасні спортивні споруди та майданчики, де культивується такі види спорту, як: веслування на байдарках і каное, художня гімнастика, стрільба кульова, теніс, теніс настільний, тхеквондо ВТФ, фехтування, футзал, шахи. В спортивній школі працюють кваліфіковані кадри, Заслужені тренери України, тренери-викладачі вищої категорії, саме тому була обрана ця спортивна школа.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_5-1-768x1024.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_6-1-768x1024.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_7-1-1-768x1024.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_8-1-1-768x1024.jpg)
Під час відвідування ДЮСШ №3 здобувачі вищої освіти також мали можливість ознайомитися з роботою веслувальної бази, наявним спортивним обладнанням та інвентарем, який використовується у тренувальному процесі, особливостями веслування на байдарках, каное та аутрігері. Використання у професійній діяльності актуальних прийомів навчання і виховання, різноманітних форм проведення занять з урахуванням їх вікових особливостей.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_9-1-1-1024x768.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_10-1-768x1024.jpg)
Здобувачі вищої освіти в рамках вивчення дисципліни «Теорія і методика з обраного виду спорту (веслування)» ознайомилися особливостями веслування з інвентарем для різних видів човнів: байдарка, каное та аутрігер, мали можливість апробувати різні види веслування на практиці.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto_11-768x1024.jpg)
Дякуємо стейкхолдеру – Закуренко Олесі Володимирівні, директору ДЮСШ №3, за можливість для здобувачів вищої освіти Хмельницького національного університету за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» відвідати об’єкт веслувальної бази для проведення виїзного заняття.
Дякуємо ЗСУ України за можливість продовжувати навчатися з метою підготовки фахівців для відбудови України.
Віктор ФЛЕРЧУК,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту