АМЕРИКАНСЬКИЙ ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ ВИДІВ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ

6 листопада в ігровій залі четвертого корпусу відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та студентів спеціальностей «Середня освіта (Фізична культура)» «Фізична культура і спорт» із видатним професором із Америки Марком Сігелом, який працює у двох університетах штату Каліфорнія: San Diego State University (SDSU) та California State University San  Marcos. Не зважаючи на те, що основне спрямування професійної діяльності професора є викладання курсу «Управління ризиками» Марк Сігел активно пропагує здоровий спосіб життя і популяризує у американських закладах освіти новий вид спорту Піклбол.

Піклбол – є вид гри, яка поєднує у собі елементи трьох поширених видів спорту: тенісу, настільного тенісу та бадмінтону.

Саме знайомство із цим нетрадиційним видом рухової активності для нашої країни стало головною темою зустрічі професора із студентами та викладачами. Окрім знайомства із правилами цієї гри учасники зустрічі мали змогу спробувати на практиці пограти у Піклбол.

Така зустріч окрім теоретико-практичної цінності має також велику користь в напрямку інтернаціоналізаційної діяльності. Студенти та викладачі мали змогу удосконалити свої мовні уміння і навички під час спілкування з носієм англійської мови.

Колектив Хмельницького національного університету висловлює подяку професору Марку Сігелу за цікаве заняття та подарене спортивне обладнання із Піклболу. Сподіваємося, що студенти та викладачі університету стануть активними шанувальниками Піклболу.

Олександр СОЛТИК,
зав. кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту