Благодійний забіг з нагоди 55-річчя кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту

Восени 2023 року кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту відзначає свій 55-річний ювілей. Ця подія стала особливою нагодою для університетської спільноти, студентів і викладачів, які вирішили відзначити цей важливий момент шляхом проведення благодійного забігу.

Передувала старту спільна розминка усіх учасників забігу. Задавали тон і вправно демонстрували вправи учасниці університетського чирлідингу під керівництвом доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Віти Хіміч.

Ректор університету Сергій Матюх, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк та завідувач кафедри Олександр Солтик звернулися до учасників забігу із привітальними словами та словами подяки Збройним Силам України.

Під час пробігу також відбулася благодійна акція, спрямована на збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Усі зібрані кошти було передано студенту-магістру, який навчається на спеціальності «Фізична культура і спорт» на придбання зарядної станції для військових, серед яких є також його тато, який зараз знаходиться на війні, на передовій і захищає нашу країну. Син військового щиро подякував усім учасникам за їхню цінну допомогу. Спільними зусиллями ми допомагаємо тим, хто потребує нашої підтримки у цей важкий час.

Забіг проходив на території Хмельницького національного університету. Варто відзначити, що всі учасники забігу успішно подолали дистанцію, адже головною метою була не швидкість, а дружній колективний біг. Позитивні емоції, заряд бадьорості та гарний настрій доповнили масовий захід.

Колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту висловлює подяку здобувачам вищої освіти, викладачам і керівництву університету за активну участь. Усім бажає міцного здоров’я, гараздів, активності, освітнього та професійного зростання.

Олександр Солтик,

завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту