ЧЕМПІОНАТ ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНИ ІЗ ЗАГАЛЬНО-ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ НА ЧОВНАХ ДРАКОН

8 квітня 2023 року у м. Бровари відбувся чемпіонат Федерації України з веслування на човнах “Дракон” із загальної фізичної підготовки.
Змагання проходили серед таких вікових груп: юнаки, юніори, молодь та дорослі. У змаганнях взяло участь близько 250 спортсменів з різних областей України. Учасники змагань виконували такі змагальні вправи: біг 1500 метрів, підтягування, бьорпі, прес, скручування з м’ячем (5кг), штовхання м’яча (5кг), вправа виконується протягом 2 хвилин. За сумою зайнятих місць в кожній вправі, визначали переможця змагань.
У цих змаганнях в категорії дорослі взяли участь спортсмени, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету, Марія Євдокимова, студентка групи СОФК-19, Анастасія Магріані, студентка групи СОФК-22, Софія Дячок та Ангеліна Слинюк, студентки групи СОФК-20-1, Артем Мельник, студент групи ФКС-21-1, Назар Лозинський, студент групи ФКС-20-1.
Вдало вступив Назар Лозинський він став срібним призером змагань, а Софія Дячок в напруженій боротьбі посіла п’яте місце.

Бажаємо нашим студентам-веслувальникам мирного неба, успіхів у навчанні та спорті.