ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ВЕСЛУВАЛЬНОГО МАРАФОНУ

З 29 вересня по 2 жовтня в Понте-де-Ліма (Португалія) пройшов чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції. У складі збірної команди України взяли участь 9 кращих веслувальників, серед них змагалась і студентка Хмельницького національного університету, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, групи СОФК-22-1 Анастасія Дежицька, вихованка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №3. Виступаючи в перший день змагань в каное-одиночці на дистанції 11,8 км з двома перебіжками, в категорії юніорки, Анастасія в напруженій боротьбі поступившись лише господарці змагань з Португалії, виборола срібну нагороду для збірної команди України. Слід зазначити, що це вже друга нагорода з марафонській дистанцій у цьому сезоні, на чемпіонаті Європи в Данії у Анастасії була «золота» медаль.

Бажаємо Анастасії Дежицькій подальших успіхів як у спорті так і у навчанні, а також мирного неба.

Віктор ФЛЕРЧУК,
старший викладач кафедри теорії і методики
фізичного виховання і спорту