Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

З 17 по 18 вересня 2022 у м. Івано-Франківськ відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Зазвичай у змаганнях такого рівня беруть участь найсильніші спортсмени легкоатлети нашої країни. У Чемпіонаті взяли участь понад 350 спортсменів з різних регіонів України.

Важливо відмітити, що серед учасників головних всеукраїнських змагань взяв участь студент спеціальності Середня освіта (Фізична культура) другого року навчання Хмельницького національного університету Даньков Назар. Варто відзначити, що це вже не перші змагання у Назара такого рівня. За плечами у юного спортсмена вже є нагороди на таких престижних змаганнях. Нажаль цього разу Данькову Назару не вдалося підійнятися на п’єдестал пошани. У підсумку в програмі бігу на 1500 метрів Назар посів сьоме місце. Проте показаний ним достойний час дає надії сподіватися на подальші успіхи на бігових доріжках.

Спортивний клуб університету