Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон»

З 30 вересня по 02 жовтня в місті Житомир проходив чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів 15-18 років та дорослих.

У складі збірної команди Хмельницької області взяли участь 33 спортсмена, серед них 8 студентів-веслувальників Хмельницького національного університету, а саме: факультету здоров’я, психології фізичної культури та спорту Назар Лозінський, Костянтин Флорчук студенти групи ФКС-20-1, Артем Мельник студент групи ФКС-21-1, Марія Євдокимова студентка групи СОФК-19-1, Софія Дячок, Ангеліна Слинюк студентки групи СОФК-20-1, студентка групи ФПЛ-20-1 міжнародних відносин Тетяна Зозуля та Олександр Блонський магістр групи ОАм-22-1.

На фото: збірна команда Хмельницької області

Змагання проводились у десятимісних човнах на дистанціях 200 м і 2000 м серед чоловіків, жінок та змішаних класах, мікст (чоловіки і жінки).

Наші студенти здобули 19 нагород: 13 золотих, 3 срібних, і 3 бронзові.

На фото: налаштування перед стартом

В жіночому екіпажі на дистанції 2000 м чемпіонками стали Марія Євдокимова, Софія Дячок, Тетяна Зозуля, Ангеліна Слинюк, а згодом в місті на цій же дистанції Марія Євдокимова, Тетяна Зозуля, Ангеліна Слинюк разам з Костею Флорчук і Артемом Мельник та колегами по збірній знову здобули «золото». У цей змагальний день наш чоловічий екіпаж додав ще й «срібло» у складі якого веслували Назар Лозінський, Олександр Блонський та Артем Мельник. На 200 метровій дистанції знову переміг мікст у складі Марії Євдокимової, Тетяни Зозулі, Кості Флорчука, Артема Мельника. У жіночому екіпажі на дистанції 200 м бронзовими призерами стали Софія Дячок, Ангеліна Слинюк і Тетяна Зозуля.

На фото з ліва на право: Лозінський Назар, Мельник Артем, Євдокимова Марія, Дячок Софія, Флорчук Костянтин, Зозуля Тетяна
На фото з ліва на право: Євдокимова Марія і Дячок Софія
На фото: збірна команда Хмельницької області

Бажаємо нашим студентам-веслувальникам мирного неба, успіхів у навчанні та на водних доріжках.

Віктор ФЛЕРЧУК,
доцент кафедри ТМФВіС