Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон»

У місті Равенна (Італія) в період з 4 по 10 вересня пройшов чемпіонат Європи з веслування човнах «Дракон» серед клубних команд. Учасниками чемпіонату Європи стали понад 3 тисячі учасників, а це 74 команди у малих човнах (Д-12), де веслують 10 чоловік, один спортсмен на барабані і один рульовий, а також 47 команд у стандартних човнах (Д-22), в яких веслують 20 чоловік, один спортсмен на барабані та один рульовий.
У складі збірної команди клубу «Sаlsa» участь у чемпіонаті взяли студентки Хмельницького національного університету факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту студентка-магістрантка Марія Євдокимова група ФКСм-23-1 та Софія Дячок студентка групи СОФК-20-1. Студент групи ФКС-20-1 Костянтин Флорчук представляв Київський клуб «DBC KIEV».
З першого дня змагань наші веслувальниці почали виборювати золоті та срібні медалі. Софія Дячок на дистанції 2000 метрів в категорії (Д-12) серед жінок виборола срібну нагороду, а згодом у міксті на цій же дистанції ще одну срібну медаль. Наступного дня в активі Софії було ще два срібла на дистанції 200 і 500 метрів серед жінок та в заключний день «золото» в міксті на дистанції 500 метрів. Марія Євдокимова виборола три «срібла» на дистанції 200 метрів в категорії (Д-12) серед жінок та міксті та 500 метрів жінки, а наступного змагального дня в міксті та 500 метрів ще й золоту медаль.
Загалом наші студентки-веслувальниці вибороли на клубному чемпіонаті Європи 2 золоті та 7 срібних медалей.

На фото: Софія Дячок

Велика подяка збройним силам України та усім, хто боронить нашу країну від ворога за можливість тренуватись та виступати на змаганнях.
Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, на водних доріжках та мирного неба.