ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН»

З 31 серпня по 4 вересня в м. Баньолес (Королівство Іспанія) проходив чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон». У цих змаганнях брали участь провідні веслувальні країни, такі як Німеччина, Угорщина, Італія, Іспанія, Велика Британія та інші.

У складі збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» брала участь студентка Хмельницького національного університету, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, групи СОФК-19-1 Марія Євдокимова. Виступаючи в десятимісному човні: на дистанції 2000 і 500 м та двадцятимісному човні 500 м мікст – (в одному човні хлопці і дівчата) вона виборола три золоті медалі. У двадцятимісному міксті на дистанції  2000 м і 200 м та серед жіночих заїздів на 500 та 200 м Марія виборола срібні нагороди. В заключний день змагань в десятимісному човні на дистанції 2000 м серед жінок, була здобута ще й  бронзова медаль.

В цілому Марія здобула 3 золотих, 4 срібних і 1 бронзову нагороди. Слід зазначити, що Марія вперше взяла участь у такому екзотичному класі суден як човен «Дракон», а тим більше на чемпіонаті Європи. То ж бажаємо Євдокимовій Марії подальших успіхів як у спорті так і у навчанні, а також мирного неба.

Віктор Флерчук

Доцент кафедри теорії і  методики
фізичного виховання і спорту