В продовження проекту залучення до аудиторних занять на освітній програмі 017 Фізична культура і спорт професіоналів-практиків та експертів галузі, а також роботодавців, кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту був запрошений керуючий фітнес-клубу «СпортЛенд» Безносюк Віталій Михайлович, де були залучені студенти 1-4-х курсів спеціальності та викладачі кафедри.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto-01-300x146-1.jpg)
Віталій Михайлович окреслив головні особливості діяльності фітнес-клубу, який працює за франчайзинговою системою. Наголосив на дотриманні жорстких умов, які висуваються до фітнес-тренерів та працівників мережевих фітнес-центрів, акцентував увагу на специфіці рекламування фітнес-продукту в залежності від регіонального розташування фітнес-клубу.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto-02-225x300-2.jpg)
В.М. Безносюк висвітлив важливість саморозвитку у процесі професійної діяльності фітнес-тренерів та активне використання соціальних мереж. Також були пропозиції щодо працевлаштування випускників спеціальності 017 Фізична культура і спорт.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto-03-300x146-1.jpg)
Керівництвом кафедри підписано угоду про співпрацю з фітнес-клубом «СпортЛенд» та можливість проходження різних видів практик на базі даного клубу.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto-04-225x300-1.jpg)
Колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту висловлює слова вдячності Безносюку Віталію Михайловичу за активну позицію та підтримку у підготовці студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт Хмельницького національного університету.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/foto-05-225x300-2.jpg)