ЧИРЛІДИНГ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ!!!

8 листопада 2023 року у спортивному комплексі було проведено презентацію нового виду спорту – ЧИРЛІДИНГ. На відкритому занятті були присутні студенти факультету міжнародних відносин та спеціальності фізична культура і спорт.  

Під час показового виступу студентки спортивного гуртка продемонстували елементи цього виду спорту.

Лідерка гуртка Сташевська Богдана (ФПА-23-1) продемонструвала складнокоординаційні елементи, зокрема: акробатичні вправи, стрибки, шпагати, махи, колесо та піруети.

Богдана почала займатися цим видом спорту у громадській організації «Cheer Planet» у команді «Sweet Lady’s» та виступала на змаганнях різного рівня. Її команда представляла своє місто Шепетівку та школу, у якій вона вчилася та займалася.

Чирлідинг є видом спорту, який успішно поєднує в собі елементи шоу і різного роду видовищних видів спорту, типу танців, гімнастики та акробатики. Рухова активність, спілкування з однолітками, позитивна атмосфера допомагають проявити творчі задатки та лідерські якості, підтримувати себе у гарній спортивній формі та естетично виглядати. 

Чирлідинг набирає популярності серед студентської молоді. Його основною ідеєю є те, що студенти представляють свій заклад на спортивних змаганнях, піднімають спортивний дух вболівальників, поліпшують настрій. Також чирлідинг створює сприятливий морально-психологічний клімат на змаганнях, підтримує команди. Чирлідинг розвиває не тільки фізичні якості людини, а і забезпечує психологічний розвиток завдяки формуванню упевненості в собі, виховує згуртованість колективу.

Дівчата спортивного гуртка пропонують займатися цим видом спорту, де стандартне тренування включає в себе розминку, загальні вправи, рухи запозичені з фітнесу, художньої гімнастики, акробатики – для зміцнення усіх м’язів тулуба, вдосконалення гнучкості і танцювальні вправи. Чирлідинг є ефективним способом фізичного виховання студентської молоді, який всебічно розвиває організм людини та сприяє формуванню гармонійно розвиненої особистості і впевненої у собі людини.

Віта ХІМІЧ,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту