День фізичної культури і спорту в університеті

Цього річ професійне свято День фізичної культури і спорту припало на 11 вересня. Традиційно в Україні з цієї нагоди проводиться низка різних заходів фізкультурно-спортивного спрямування. Хмельницький національний університет також взяв активну участь у відзначенні професійного свята.
Головною подією стало проведення турніру з футзалу серед академічних груп кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту. Пальму першості розігрували шість команд: команди спеціальності «Фізична культура і спорт» першого, другого і третього курсів, команди спеціальності Середня освіта (Фізична культура) першого і другого курсів. Окремою командою заявилися здобувачі вищої освіти (магістранти) двох спеціальностей (СОФК і ФКС).

День фізичної культури і спорту в університеті. Хмельницький нацiональний унiверситет

Варто відзначити, що між усіма командами точилася напружена боротьба, на спортивному майданчику вирували яскраві емоції. Свої команди прийшли підтримати одногрупники. Не зважаючи на велику жагу до перемоги кожної команди у цих змаганнях в черговий раз переміг досвід. Отож чемпіонами змагань стали магістранти. Друге місце посіла команда майбутніх тренерів викладачів третього курсу. Бронза досталася майбутнім учителям фізичної культури другого курсу.

Оскільки у цих змаганнях не брала участь команда викладачів, яка у минулому році стала переможцем такого ж турніру, було прийнято рішення провести товариську зустріч між теперішніми чемпіонами і командою викладачів, яка має відбутися найближчим часом.

Вже доброю традицією стало нагородження кращих команд солодкими подарунками. Під час урочистої частини, яка проходила в актовій залі, ректор університету Сергій Матюх привітав студентів та професорсько-викладацький склад з цим святом та нагородив грамотами ректора найкращих студентів спортсменів і тренерів викладачів університету, які гідно представляли наш заклад на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.