Фінальні змагання XVIII літньої універсіади України з волейболу

З 10 по 20 травня у Хмельницькому національному університеті відбуватиметься фінальна гра з волейболу за першість: з 10 по 14 травня ігри чоловічих команд, з 15 по 20 травня – жіночих. Нагадаємо, що 3–5 травня проходили зональні жіночі змагання в нашому навчальному закладі; 4–5 травня – зональні змагання чоловічих команд, де команда ХНУ здобула 3 місце (м. Вінниця).

Вчора, 10 квітня, в Хмельницькому національному університеті відбулося святкове відкриття фінальних змагань XVIII літньої універсіади України з волейболу.

У фінальних змаганнях брали участь студентські збірні команди з різних куточків України, які вибороли перші та другі місця:

• Чернігівську область представляли – НУ «Чернігівський колегіум імені Тараса Григоровича Шевченка;
  • Тернопільську область представляв Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;
  • Волинську область – Волинський національний університет імені Лесі Українки;
  • Львівську область – Національний університет «Львівська політехніка»;збірну команду м. Києва представляли ЗВО:

– Національний університет біоресурсів і природокористування України;

– Національний технічний університет України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського»;

– Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Чоловіча команда Хмельницького національного університету цього разу не ввійшла у фінальні змагання.

Розпочався захід з параду учасників XVIII літньої універсіади серед чоловічих команд.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану полеглим воїнам, які захищали нашу землю. Звучав Гімн України на знак відкриття фінальних змагань XVIII літньої універсіади України з волейболу.

Учасників змагань урочисто привітали шановані гості.

Віолета Лабазюк – Голова Хмельницької обласної ради – зазначила, що рівень освіти залишається на досить високому рівні. Подякувала спортсменам за те, що на світовій арені показують високі показники. Побажала командам гарної гри та перемоги. Для підтримки спортсменів вручила команді Хмельницької області з волейболу сертифікат на пошиття професійної форми.

Оксана Андрейчик – заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації – зауважила, що нашими хмельницькими спортсменами пишаються у всьому світі, на них рівняються та беруть приклад. Молодь, молоді спортсмени – це наше майбутнє. Побажала успіхів, міцного здоров’я та нових перемог.

Слова вітання висловив командам XVIII літньої універсіади ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх. Він зазначив, що заклад надає базу для змагань найкращим спортсменам з волейболу. В цей складний час ми маємо докласти максимум зусиль для формування здорової та сміливої нації. Закцентував, що ми, українці, завжди прямували до ПЕРЕМОГИ і ПЕРЕМОГА буде за нами. Побажав усім командам успіхів і перемоги найсильнішим.

Віталій Оган – голова відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області – побажав усім перемоги у грі та перемоги Україні у війні з російським агресором.

Ольга Фурман – голова громадської організації «Федерація волейболу в Хмельницькій області», технічний делегат Федерації волейболу України – подякувала Збройним Силам України, завдяки яким ми маємо можливість проводити такі змагання. Подякувала також організаторам, учасникам гри та всім присутнім гостям. Побажала яскравої гри та гучних оплесків.

Фінальні змагання XVIII літньої універсіади України з волейболу триватимуть до 20 травня. Запрошуємо всіх у зал волейболу Хмельницького національного університету насолодитись грою.

Тримаймо спортивний стрій!