У рамках вивчення навчальної дисципліни «Оздоровчий туризм та орієнтування» з метою закріплення теоретичних знань і практичного ознайомлення студентів з особливостями туристсько-краєзнавчої роботи, практичні заняття відбуваються на відкритій місцевості.
Під час виїзних занять студенти практикують облаштування бівуаку ( стоянка учасників походу, експедиції тощо поза межами населеного пункту для ночівлі або відпочинку; похідний табір), розведення багаття та орієнтування на місцевості.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/001_prakt_zanyattya-1024x576.jpg)
Тетяна КІРДАН,
викладач кафедри ТМФВіС