ГАНДБОЛЬНА КОМАНДА ХНУ-ДЮСШ-1 – ЧЕМПІОНИ ВИЩОЇ ЛІГИ СЕЗОНУ 2021-2022 РР.

Відповідно до указу Президента України про запровадження воєнного стану, починаючи від 24-го лютого всі гандбольні змагання були припинені. Комітет з організації та проведення змагань Федерації гандболу України ухвалив рішення щодо визначення підсумків сезону 2021/2022 за єдиним принципом для всіх національних жіночих та чоловічих ліг, а саме – розташування команд у підсумковому заліку чемпіонатів 2021/2022 відповідає набраним очкам та місцям команд у турнірній таблиці на момент 24 лютого 2022 року.

Опис : 🏆Призери чемпіонатів України 2021/2022:

Чоловіча Вища ліга: перше місце – “ХНУ-ДЮСШ-1”, друге місце – “ХАІ-ФГХО”, третє місце – “RGM Group-СумДУ”.

Нагадаємо, останній тур чемпіонату України Вищої ліги,  в якому взяли участь гравці нашої команди відбувся 11-12 лютого 2022 року у стінах спортивного корпусу Хмельницького національного університету. Гандболісти команди ХНУ-ДЮСШ-1 в рамках проведення восьмого туру Вищої ліги чемпіонату України приймали на домашньому майданчику команду RGM Group-СумДУ м. Суми.

Суперниками нашої команди у сезоні 2021-2022 рр були команди:

• ХАІ-ФГХО м. Харків
  • RGM Group-СумДУ м. Суми
  • УДХТУ м. Дніпро
  • «Динамо-Академія» м. Полтава
  • ДЮСШ Лагутіна м. Запоріжжя
  • СГК “Суми” м. Суми

Упродовж всього сезону гравці успішно виконували настанови тренерського колективу команди Катерини Заспи та Олега Базильчука. Тренувальний процес відбувався на базі спортивного корпусу Хмельницького національного університету та спортивної зали Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Склад команди ХНУ-ДЮСШ1 сформовано з гравців виключно Хмельницької області – випускників місцевого ДЮСШ №1 та ДЮСШ з м. Волочиськ, ДЮСШ м. Красилів.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ представляють студенти:

Червонцев Андрій гр. ФКС-18-1,

Романюк Костянтин гр. ФКС 18-1,

Базелюк Артем гр. СОФК-18-1,

Федючок Дмитро гр. ФКС-20-1,

Літинський Роман гр. ФКС-21-1,

Мацюк Іван гр. АІ-20-1.

Комітет ФГУ працює над організацією та проведенням чемпіонату України й у новому сезоні, відпрацьовується регламент змагань, протокол дій у проведенні спортивних заходів за умов воєнного стану, проводяться консультації з державними установами, військовими адміністраціями, вивчається питання фінансування та логістики. Для федерації гандболу України важливо зберегти команди і дати їм можливість брати участь у змаганнях у безпечних умовах.

Тренерський склад та гравці команди ХНУ-ДЮСШ-1 висловлюють слова глибокої вдячності за сприяння і підтримку у розвиткові гандболу вищих досягнень Хмельницькому міському голові Олександру Симчишину, начальнику Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергію Ремезу, ректорові Хмельницького національного університету Сергію Матюху, директору Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Василю Янківу.

Вболіваємо за нашу команду та бажаємо подальших успіхів!!!

Швидкої перемоги на усіх фронтах!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

Зав. кафедри фізичної терапії, ерготерапії,
доктор педагогічних наук, професор
Олег БАЗИЛЬЧУК