Гостьова лекція за темою: «Гімнастика і хореографічні вправи: якість підготовки майбутніх учителів фізичної культури та тренерів в заклади загальної середньої освіти, спортивні клуби та ДЮСШ»

30 листопада 2023 року з використанням дистанційних технологій відбулася гостьова лекція за темою «Гімнастика і хореографічні вправи: якість підготовки майбутніх учителів фізичної культури та тренерів в заклади загальної середньої освіти, спортивні клуби та ДЮСШ» у рамках академічної мобільності.

Зацікавленість до заняття проявила низка здобувачів з різних закладів освіти зокрема: Чорноморський Національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв; Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, м. Київ; Державного податкового університету, м. Ірпінь; Хмельницького національного університету, м. Хмельницький, а також були присутні на лекції вчителі фізичної культури м. Хмельницького та Хмельницької області та студенти Хмельницького національного університету, які здобувають освіту за спеціальностями 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)», 017 «Фізична культура і спорт».

Гостьову лекцію провела доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хіміч Віта Леонідівна. На занятті були висвітлені такі питання, як: історія гімнастики, історія розвитку гімнастики в незалежній Україні, гімнастика як навчальна дисципліна та організація занять (тренувань). Лекторка відзначила актуальність гімнастики у сьогоденні, наголосила на тому, що ключове завдання фізичної культури та спорту виступає рівень фізичної культури та фізичного розвитку населення, що однією з базових дисциплін є гімнастика з методикою викладання. Лекційний матеріал доповнювався цікавою та інформаційною мультимедійною презентацією, яка розкривала зміст кожного питання.

Довгань Надія Юріївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри олімпійського та професійного спорту Чорноморського Національного університету імені Петра Могили висловила щиру вдячність за проведену лекцію та запросила у рамках академічної мобільності провести і у них в університеті схоже заняття.

Учасники лекції мали змогу задавати питання, висловлювати свої думки, отримали відповіді. Сподіваємося, що проведена лекція сприятиме покращенню якості освітнього процесу в університеті.