Гостьова лекція за темою «Спортивна метрологія: предмет, мета, завдання і класифікація спортивної метрології»

21 вересня 2023 року з використанням дистанційних технологій відбулася гостьова лекція за темою «Спортивна метрологія: предмет, мета, завдання і класифікація спортивної метрології». Заняття проводив кандидат юридичних наук, доцент кафедри «Фізична терапія, ерготерапія та фізичного виховання» Приватного вищого навчального закладу «Український гуманітарний інститут» Лівак Петро Євгенійович.

Інтерес до теми проявила низка здобувачів з різних закладів вищої освіти: Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, м. Київ; Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, м. Київ; Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ; Державного податкового університету; Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

На гостьовій лекції також були присутні студенти Хмельницького національного університету, які здобувають освіту за спеціальностями 017 «Фізична культура і спорт», 014.11 «Середня освіта (Фізична культура) першого і другого рівнів освіти.

Гостьова лекція була цікавою, лектор Петра Євгенійович розкрив у повному обсязі тему заняття. Він зазначав, що метрологія дуже важлива у підготовці спортсмена для корекції тренування, а також зауважив, що вона потрібна не тільки для спортсменів, а і для регламентації діяльності людей, що займаються фізичними вправами.

Здобувачам вищої освіти Хмельницького національного університету, які були присутні на лекції, висловлюють слова вдячності Ліваку Петру Євгеновичу за цікаве лекційне заняття. Даний навчальний матеріал сприятиме кращому розумінню окремих тем, які пов’язані із вимірюваннями, організацією емпіричних досліджень під час вивчення інших дисциплін, зокрема, «Біомеханіка», «Методологія та організація наукової роботи».

Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту
Віта Хіміч