ХМЕЛЬНИЦЬКІ РЕГБІСТИ – ЧЕМПІОНИ XVI ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З РЕГБІ-7

24-25 червня 2021 року Хмельниччина приймала XVI літню Універсіаду України з регбі-7. До участі у змаганнях було заявлено збірні команди ЗВО з 6 областей – Харківської, Одеської, Черкаської, Сумської, Івано-Франківської та Хмельницької.

Універсіада являє собою унікальну можливість для студентів перейнятися атмосферою спорту і показати свою майстерність на всеукраїнському рівні. Слід відзначити, що студентська збірна ХНУ з регбі-7 завжди славилася своїми традиціями і неодноразово ставала переможцем та призером Універсіад минулих років.

Змагання Універсіади на першому етапі проходили у двох групах. За вихід з групи наші студенти вдало відіграли двобої зі збірними Сумської та Харківської областей та відповідно отримали перемоги з рахунком 27:0 і 24:0.

У фіналі збірна Хмельницької області вийшла на лідера групи Б – збірну Одеського регіону, яка є постійним нашим суперником у фіналах попередніх Універсіад. Нелегкий видався фінал для обох команд, звичайно далася в знаки втома та неймовірна спека на стадіоні. Перший тайм залишився за студентами Хмельниччини – 17:0, у другому таймі суперники вирішили за будь-яку ціну змінити хід матчу, але наші хлопці відчайдушно оборонялись з усіх сил. Підсумковий рахунок гри 17:14 на користь студентів Хмельниччини! Хмельниччина – переможець XVI літню Універсіаду України з регбі-7!