КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА ТЕМОЮ «ОНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА) ЗА ДРУГИМ МАГІСТЕРСЬКИМ РІВНЕМ ОСВІТИ

12 травня 2022 року на базі Хмельницького національного університету відбувся круглий стіл за темою «Оновлення освітньої програми «Середня освіта (фізична культура)» за другим магістерським рівнем освіти».

Важливими передумовами оновлення освітньої програми стали затвердження Концепції розвитку педагогічної освіти у 2018 році та впровадження в освіту професійних стандартів за професіями вчителя загальної середньої освіти (2020 рік) та викладача закладу вищої освіти (2021 рік). Відповідно до зазначених документів проектною групою з числа науково-педагогічних працівників кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту було підготовлено проект магістерської освітньої програми за предметною спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та оприлюднено на офіційному сайті Хмельницького національного університету. З даним документом мали можливість ознайомитися усі зацікавлені особи, учасники освітнього процесу.

Обговорення проекту освітньої програми, висловлення пропозицій та побажань щодо її удосконалення стало головним предметом проведення круглого столу. Варто відмітити, що окрім керівництва Хмельницького національного університету, здобувачів вищої освіти та викладачів, які забезпечують освітній процес за даною програмою, до участі у круглому столі були запрошені інші зацікавлені особи, які представляють роботодавців, академічну спільноту, випускників тощо.

По завершенню роботи круглого столу усі зауваження та пропозиції було опрацьовано і максимально враховано у кінцевому варіанті освітньої програми, яка має бути впроваджена в освітній процес вже у новому навчальному році. Окремі слова подяки висловлюємо нашим стейкхолдерам за активну участь у круглому столі, зокрема заступнику начальника Хмельницького обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Тетяні Бойко, декану факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнко Івану Стасюку, вчителю фізичної культури Хмельницького ліцею № 17 Леоніду Ковалю, магістранту спеціальності 014.11. Середня освіта (фізична культура) Юрію Агджояну.