КУБОК РЕКТОРА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

19 жовтня в ігровій залі 4-го навчального корпусу Хмельницького національного університету було проведено відкритий турнір «Кубок ректора з настільного тенісу». Символічно, що змагання проходили у тиждень відзначення 55-річчя кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту. У спортивному турнірі з настільного тенісу взяли участь викладачі, співробітники та здобувачі вищої освіти ХНУ; викладачі закладів вищої освіти України; спортсмени-розрядники. Загалом 32 учасники турніру представляти міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Львів, Красилів та Теофіполь.

На відкритті тенісного турніру ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх привітав усіх учасників змагань, уболівальників та наголосив на важливості проведення подібних змагань і загалом на цінності відновлення університетських спортивних традицій. Почесними гостями спортивного заходу стали представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: декан факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спорту і спортивних ігор Іван Стасюк; кандидат педагогічних наук, суддя міжнародної категорії з настільного тенісу Олексанлр Алєксєєв; Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Мар’ян Пітин.

Шляхом жеребкування було сформовано сітку турніру, змагання проводились у парному розряді (незалежно від статі). У спортивній залі упродовж дня панувала атмосфера запеклої боротьби та бажання перемоги, усі сутички за Кубок були захоплюючі та напружені, команди показали гідний рівень підготовленості.

Приємно відзначити, що участь у змаганнях у якості учасників взяли ректор університету Сергій Матюх, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури і спорту Євген Павлюк, директор наукової бібліотеки університету Олена Айвазян, доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Віктор Флерчук, Олег Квасниця, викладач Микола Омельчук.

За результатами турніру перше місце та Кубок ректора Хмельницького національного університету з настільного тенісу-2023 вибороли гості з Кам’янця-Подільського – Іван Стасюк та Олександр Алєксєєв. Срібними медалістами змагань стали Сергій Матюх та Євген Павлюк. Бронзові нагороди отримали Віктор Флерчук та Олег Квасниця.

Сподіваємось, що «Кубок ректора» стане у Хмельницькому національному університеті традиційним щорічним турніром, адже так важливо популяризувати різні види спорту, рухової активності, власним прикладом демонструвати здобувачам вищої освіти важливість здорового способу життя.

Ірина КВАСНИЦЯ,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту