Наші гандболісти у місті Южне

Міжнародний день студентського спорту, який щороку відзначається 20 вересня не залишив поза увагою і гандболістів команди Хмельницького національного університету. Чоловіча гандбольна команда ХНУ-ДЮСШ -1 з 17-19 вересня 2021р взяла участь у турнірі в м. Южне, Одеської області. У турнірі брало участь 4 команди, а саме: ГК «Одеса», ГК «Шабо», ХНУ-ДЮСШ-1 та ГК «Одеса-2». В напруженій боротьбі гравці нашої команди здобули срібну нагороду даного турніру.
Участь у товариських змаганнях є важливою проміжною ланкою до підготовки і участі у Чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги. Сподіваємось, що гарний початок передуватиме успішним виступам на головних змаганнях нового сезону.

Наші гандболісти у місті Южне. Хмельницький нацiональний унiверситет