Навчальна практика з зимових видів спорту

З 29 січня по 10 лютого 2024 року тривала навчальна практика з зимових видів спорту. Практичну підготовку проходили студенти першого курсу, котрі навчаються на освітніх програмах 017 «Фізична культура та спорт» та 014 «Середня освіта, фізична культура». Навчальна практика проходила на стадіоні Хмельницького національного університету та на ковзанці Hot ice у Хмельницькому. Керівниками практики були доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, кандидати педагогічних наук Оксана Павлюк та Василь Антонець.

Перший тиждень студенти вивчали техніку лижного спорту. Впродовж першої частини практики студенти оволоділи класичними способами пересування на лижах, а саме: одночасним безкроковим ходом, одночасним однокроковим ходом, одночасним двокроковим та поперемінним двокроковим ходами. Також студенти ознайомились із стійками спусків, оволоділи навичками поворотів на лижах на місці та в русі, а також різновидами гальмування на різній швидкості пересування на лижах.

Цього року погодні умови сприяли якісному проведенню навчальної практики та нам вдалось виконати заплановані програмою завдання. Студенти отримали багато позитивних емоцій та оволоділи новими знаннями та вміннями.

Другий тиждень практики з зимових видів спорту проводили ковзанярську підготовку впродовж якої студенти вивчали техніку пересування на ковзанах, техніку долання дистанції у шорт-треку, повороти, гальмування.

Оксана Павлюк,
доцент кафедри теорії і методики
фізичного виховання і спорту