Серед важливих завдань, які здобувачі вищої освіти виконують під час вивчення фахової дисципліни «Спортивні споруди і обладнання», є набуття практичних навичок і умінь щодо підготовки спортивних споруд до проведення різних змагань, облаштування місць та створення належних умов для фізкультурно-масових заходів тощо.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-161.png)
Так, 15 травня в рамках виконання практичної роботи з вищевказаної дисципліни студенти 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» та «Фізична культура і спорт» забезпечили облаштування стартової арки.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-162.png)
Під час облаштування стартової арки студенти мали розв’язати низку важливих питань: правильний вибір місця розміщення надувної конструкції та її розташування, забезпечення безпечного електроживлення, міцного закріплення.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-163.png)
Проведена робота мала також важливе значення оскільки дана надувна арка пізніше була використана для проведення масового благодійного забігу по території Хмельницького національного університету.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-164.png)
На завершення висловлюємо слова вдячності за допомогу в проведенні даного практичного заняття по облаштуванню стартової арки та масового благодійного пробігу засновнику громадського об’єднання «FLASHRUN» Сніжані Кріль.
Олександр СОЛТИК,
зав. кафедрою ТМФВС