ПЕРЕМОЖНА УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ ЗАБІГУ

5 жовтня 2024 року у місті Хмельницькому відбувся благодійний забіг «Сталевий кордон 3.0». Окрім позитивних емоцій, які дає участь у масових стартах, цей захід мав ще багато важливих завдань, зокрема: підтримка наших військовослужбовців, які захищають Україну, допомога у зборі важливих технічних засобів захисту дня наших збройних сил.

Важливо відмітити, що серед учасників благодійного забігу були викладачі та здобувачі вищої освіти Хмельницького національного університету. Незважаючи на дощову погоду усі забіги відбулися, і це не вплинуло на масовий характер цих змагань.

Приємно відзначити, що здобувачі вищої освіти нашого університету не лише через рухову активність висловили свою громадянську позицію але і продемонстрували високі спортивні результати. Так, на дистанції 1000 м. два студенти стали переможцями цього забігу. Микола Наконечний, група ФКС-23-1, став чемпіоном забігу. Роман Окоманчук, група ФТЕ-23, виборов срібло на цій же дистанції.

Вітаємо наших студентів з гідним виступом, та бажаємо усім успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків!