Переможний виступ на чемпіонаті світу з тенісу

Теніс є одним із Олімпійських видів спорту, який користується надзвичайно великою популярністю та завжди викликає інтерес значної аудиторії вболівальників і шанувальників ракетних видів спорту. Водночас у цьому виді спорту постійно присутня велика конкуренція.

З огляду на це важливо відмітити, що у Хмельницькому національному університеті навчаються студенти, які не лише займаються великим тенісом, а й беруть участь у змаганнях і досягають визначних результатів.

Так, студентка групи ФКС-23 Єва Флєрко брала участь у змаганнях Чемпіонату світу з тенісу, який проходив з 25 по 29 вересня 2023 року в м. Херсонісос (Греція). Єва брала участь у двох видах програм серед дівчат віком до 18 років. Незважаючи на різні види програм, Єва виборола два перших місця у категорії «Поодинокий розряд» та у програмі «Мікст», де вона змагалася у парі разом із Пьєром де Гарам із Франції. А у «Парному розряді», разом із австралійською спортсменкою Месі Кейтлін Лейн, виборола срібні нагороди.

Ця перемога стала не лише видатним спортивним досягненням, а також відкриє великі перспективи для подальшої участі у Дефлімпійських змаганнях, які відбудуться у 2025 році, на які Єва здобула ліцензію.

Пишаємось гарними спортивними результатами та бажаємо подальших вдалих стартів і успіхів у навчанні!

Куратор групи ФКС-23 Олександр Мозолюк