ПЕРШІ ЗМАГАННЯ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ У НОВОМУ СПОРТИВНОМУ СЕЗОНІ

1 квітня у спортивному комплексі Хмельницького національного університету проходив чемпіонат Хмельницької області із загальної фізичної підготовки з веслування на човнах «Дракон». серед таких вікових груп: юнаки 12-14 років, юніори 15-18 років, молодь 19-23 років та дорослі. У змаганнях взяли участь близько сотні спортсменів-веслувальників.
Метою змагань було відібрати кращих спортсменів Хмельницької області для участі у Всеукраїнських змаганнях з веслування на човнах Дракон.
Веслування на байдарках і каное та човнах «Дракон» користується великою популярністю серед студентів Хмельницького національного університету. У цих змаганнях серед дорослих взяли участь спортсмени, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, а саме: Марія Євдокимова студентка групи СОФК-19-1, Софія Дячок та Ангеліна Слинюк студентки групи СОФК-20-1, Анастасія Магріані студентка групи СОФК-22-1, Артем Мельник студент групи ФКС-21-1, Назар Лозінський студент групи ФКС-20-1, Ірина Кушнір магістр групи СОФКм-22-1, Олексадр Блонський магістр групи ФКСмз-22-1.
Слід зазначити, що у змаганнях взяли участь і наші випускники бронзовий призер Ігор Олімпіади 2016 року Дмитро Янчук та учасниця Інна Грищун, до речі вона стала чемпіонкою серед дорослих, а також інші титуловані спортсмени, які є на сьогодні членами збірної команди України.
Згідно положення про змагання, спортсмени виконували такі змагальні вправи як: тяга штанги лежачи і жим штанги лежачи на лаві, вправа виконується за 2 хвилини, вага штанги підібрана відповідно до віку і статі спортсменів та біг на дистанції 2000 і 3000 метрів для дорослих.
Успішно виступила Ірина Кушнір, вона у категорії молодь по сумі вправ посіла перше місце, а Ангеліна Слинюк друге. Серед чоловіків друге місце по сумі вправ у Назара Лозінського, а серед жінок третє місце виборола Софія Дячок.

Бажаємо нашим студентам-веслувальникам мирного неба, успіхів у навчанні та на водних доріжках.

Віктор ФЛЕРЧУК,
доцент кафедри ТМФВіС