ПІДСУМКИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОЗНАЙОМЧО-ФАХОВОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)»

З 6 по 18 лютого здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» проходили педагогічну ознайомчо-фахову практику в закладах загальної середньої освіти.
Незважаючи на непрості обставини військового часу, практика розпочалась вчасно згідно з графіком навчального плану, що є вкрай важливим, оскільки практики є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу та передусім спрямовані на поєднання теоретичної підготовки майбутніх учителів із їхньою практичною діяльністю у закладах загальної середньої освіти.

Варто відзначити особистісно-індивідуальний стиль кожного студента, втілення та вдосконалення на практиці знань та вмінь, набуття досвіду самоорганізації педагогічної діяльності, організації взаємодії з учнями. Більшість студентів під час практики усвідомлено починають розуміти практичне призначення професії педагога, що є суттєвим та цінним для подальшого навчання та майбутньої професійної діяльності.

Квасниця Ірина
Доцент кафедри ТМФВіС