З 13 травня по 15 червня здобувачі вищої освіти магістри, спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)» проходили педагогічну практику №2 у закладахзагальної середньої освіти м. Хмельницького та за основним місцем проживання студентів, згідно укладених угод про проходження педагогічної практики.
Метою педагогічної практики № 2 поглиблення та закріплення, використання та узагальнення теоретичних знань, здобутих майбутніми фахівцями під час навчання за освітньою програмою освоєння теорії і методики викладацької діяльності та набуття практичних навичок з організації та навчально-методичного забезпечення освітнього процесу у підготовці до самостійного і творчого виконання основних професійно-педагогічних функцій вчителя фізичної культури у реальному навчально-виховному процесі; формуванні професійних і психологічних якостей особистості майбутнього спеціаліста з фізичної культури відповідно до сучасних вимог щодо працівників сфери педагогічної діяльності; формуванні інтересу у здобувачів до обраної професії, забезпечення її конкурентоздатності на ринку праці та мобільності.
Педагогічна практика №2 цілеспрямована на використання отриманих знань та базується на теоретичному курсі зтеорії і методики викладання фізичної культури у закладах загальної середньої освіти, також з психолого-педагогічні основи фізичного виховання в освіті. Педагогічна практика сприяє інтеграції знань, отриманих студентом під час теоретичного навчання.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-197.png)
Здобувачі ознайомлювалися з позакласною роботою вчителя фізичної культури, проводили фізкультхвилинки, ранкові руханки, допомагали організовувати спортивні свята.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-198.png)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-199.png)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-200.png)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-201.png)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-202.png)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-203.png)
Майбутні фахівці здобули досвід вчителя фізичної культури завдячуючи підтримці педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти. Фахівці на базах практики передавали свій досвід магістрантам, допомагали у розробці спортивного свята, одноденного туристичного походу. Студенти набули досвід у проведенні «Дня здоров’я» та проведенні ранкових руханок, фізкультхвилинок та рухливих ігор у шкільному таборі.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/image-204.png)
Щиру подяку висловлює педагогічний колектив Хмельницького національного університету вчителям фізичної культури закладів загальної середньої освіти за допомогу, підтримку й надану можливість реалізувати та використати набуті знання на педагогічній практиці.
Віта ХІМІЧ,
доцент кафедри ТМФВіС