Цікавою й насиченою була “Практика з літніх видів рухової активності” для студентів груп СОФК-21-1 та ФКС-21-1
Початок практики розпочався на водно-веслувальній базі Хмельницького національного університету, студенти із задоволенням освоїли веслування на човні «Дракон». Човен “Дракон” – великий 12-місний човен. Десять студентів веслують сидячи на спеціальних сидіннях по 5 чоловік з лівого та правого боку човна. На кормі знаходиться рульовий, (на фото, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдаках і каное, Флерчук Віктор Вікторович), завдання якого управляти великим рульовим веслом, що закріплене на кормі.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/1-2-2-1024x768.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2-1-1-1024x576.jpg)
Відбувся похід вихідного дня до Меджибіжської фортеці
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/4-6-1024x768.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/3-2-2-1024x768.jpg)
Студенти відвідали музеї та підземелля, що знаходяться на території фортеці.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/5-1-2-1024x576.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/6-7-1024x576.jpg)
Емоційно та з духом змагань відбулися такі види рухової активності як пляжний волейбол, фрізбі та паркове орієнтування.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/7-6-1024x576.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/8-5-1024x576.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/9-5-1024x576.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/10-2-768x1024.jpg)
Тетяна КІРДАН,
викладач кафедри ТМФВіС