ПІДСУМКИ ПРАКТИКИ З ЛІТНІХ ВИДІВ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ

Цікавою й насиченою була “Практика з літніх видів рухової активності” для студентів груп СОФК-21-1 та ФКС-21-1

Початок практики розпочався на водно-веслувальній базі Хмельницького національного університету, студенти із задоволенням освоїли веслування на човні «Дракон». Човен “Дракон” – великий 12-місний човен. Десять студентів веслують сидячи на спеціальних сидіннях по 5 чоловік з лівого та правого боку човна. На кормі знаходиться рульовий, (на фото, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдаках і каное, Флерчук Віктор Вікторович), завдання якого управляти великим рульовим веслом, що закріплене на кормі.

Відбувся похід вихідного дня до Меджибіжської фортеці

Студенти відвідали музеї та підземелля, що знаходяться на території фортеці.

Емоційно та з духом змагань відбулися такі види рухової активності як пляжний волейбол, фрізбі та паркове орієнтування.

Тетяна КІРДАН,
викладач кафедри ТМФВіС