ПІДСУМОК УНІВЕРСІАДИ – СЕРЕД КРАЩИХ

3 жовтня у місті Лева відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту. Серед головних подій цього заходу було проведення нагородження кращих закладів вищої освіти за підсумками ХІХ літньої Універсіади України. В цьогорічній Універсіаді взяло участь 111 закладів вищої освіти. Традиційно підведення підсумків відбувалося за категоріями ЗВО.

Зважаючи на збільшення контингенту здобувачів вищої освіти, які навчаються за денною формою, Хмельницький національний університет у 2024 році виборював першість у групі ЗВО 4-ї категорії. За результатами комплексних змагань наш університет посів друге місце серед 29 ЗВО, набравши 3947,5 залікових очок.

Окрім срібла у своїй групі Хмельницький національний університет продемонстрував ще одне вагоме досягнення. За загальними результатами змагань Хмельницький національний університет посів шосте місце серед 111 закладів вищої освіти, які брали участь у студентських змаганнях. Очолили першість Львівський державний університет імені Івана Боберського, Сумський державний університет, Національний університет фізичного виховання і спорту, Західноукраїнський національний університет, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

На урочистостях колектив нашого університету було нагороджено дипломом комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та пам’ятним кубком. Окрім цього, спільний результат Хмельницького національного університету разом із Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка забезпечив перше місце Хмельницькій області серед інших областей України.

Варто зазначити, що разом із відзначеннями кращих закладів вищої освіти України на цьому заході було дано старт новим змаганням – ХХ ювілейній літній Універсіаді України. Пишаємося нашими здобутками. Дякуємо студентам спортсменам, які виборювали нагороди та залікові очки для нашого навчального закладу, та усім причетним до забезпечення підготовки та участі у змаганнях (адміністрації, тренерам-викладачам). Окремі слова вдячності Збройним Силам України, завдячуючи яким маємо можливість навчатися, займатися спортом та брати участь у змаганнях.

Бажаємо нашим студентам успіхів у навчанні, та подальших вдалих спортивних стартів.