Практика з фітнесу студентів 3 курсу спеціальностей «Фізична реабілітація» та «Фізична культура і спорт»

Завершилася ознайомчо-фахова практика з фітнесу на базі спортивного клубу «Miami Beach», яка проходила з 4 по 16 лютого 2019 року для студентів 3 курсу спеціальностей «Фізична реабілітація» та «Фізична культура і спорт». Під час проходження практики студенти мали змогу ознайомитися з майбутньою професійною діяльністю фітнес-інструктора, фітнес-тренера, адміністративною та маркетинговою діяльністю фітнес-клубів.

Перед студентами були поставлені такі завдання, як планування тренувальних навантажень різної спрямованості з урахуванням віку, статі, анатомії, фізіології, гормональної та травної систем організму людини.  Практика передбачала наступні види професійної діяльності у фітнес-клубі, а саме: планування кардіотренування, функціонального та силового тренувань; складання програм для початкового, середнього та високого рівнів підготовленості, особливості складання програм з харчування, ознайомлення та вивчення тренажерного обладнання, вивчення біомеханіки рухів та арсеналу фізичних вправ, психологія взаємовідносин з клієнтами тощо.

До практики також були залучені кращі випускники кафедри – чемпіонка світу, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Щавінська Тетяна та майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Красій Сергій.

Колективи кафедр теорії і методики фізичного виховання і спорту, фізичної терапії, ерготерапії вдячні за надану можливість проходження практики на базі СК «Miami Beach» керівнику Цісару В.В.