ПРАКТИКА З ЛІТНІХ ВИДІВ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ

На базі Хмельницького національного університету була проведена практика з літніх видів рухової активності зі студентами спеціальності «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (фізична культура)».

Техніку оздоровчо-спортивного туризму використовують для відновлення в центрах реабілітації як засіб загальної фізичної підготовки у багатьох видах спорту, як елементи фізичної культури в школах. Саме тому актуальним є підготовка фахівців здатних використовувати елементи туристичної діяльності, у своїй професійній діяльності.

Елементи оздоровчо-спортивного туризму і краєзнавства надають можливість для більш ефективного впливу на успішність засвоєння знань в області фізичної культури і правил поведінки в природі.

Рухливі ігри під час туристсько-краєзнавчої діяльності створюють умови для формування вміння будувати толерантні, доброзичливі відносини з однолітками в групі.

Під час практики з літніх видів рухової активності було організовано та проведено одноденні походи під час яких студенти ознайомилися з пам’яткою архітектури с.Стуфчинці. У поселенні до сих пір збереглася дерев’яна церква 1755 року побудови. За однією з місцевих легенд, Михайлівську церкву звели козаки під керівництвом священика Андрія Смоленського. Михайлівський храм є прекрасним прикладом дерев’яного зодчества Поділля. Зведена в глибині села церква дивом вціліла за часів зміни царської влади, пережила Вітчизняну війну і дійшла до наших днів. Вона стала останньою подільської обороною.

В с.Давидківці студенти відвідали Парк пам’яті загиблим дітям у російсько-українській війні та вшанували хвилиною мовчання.