Семінар на тему «Впровадження нових видів спорту під час проведення уроків фізичної культури»

19 квітня  за підтримки Хмельницького міського голови Олександра Симчишина у стінах нашого університету відбувся семінар на тему: «Впровадження нових видів спорту під час проведення уроків фізичної культури» для викладачів та студентів Хмельницького національного університету, а також представників колективів професійно-технічної освіти.

Організатором семінару є  громадська організація «ФСР «Сила Нації», яка є ініціатором проведення ряду фізкультурно-спортивних заходів, метою яких є популяризація фізичної культури, спорту, здорового способу життя серед мешканців Хмельницької міської територіальної громади.

У роботі семінару взяли участь: керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Лопатовський, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик.

Разом до Перемоги!

Все буде Україна!