Ще чотири очки у скарбницю гандбольної команди ХНУ-ДЮСШ-1на чемпіонаті України Вищої ліги

11-12 лютого 2022 року гандболісти команди ХНУ-ДЮСШ-1 в рамках проведення восьмого туру вищої ліги чемпіонату України приймали на домашньому майданчику команду RGM Group-СумДУ м.Суми.

Суперниками нашої команди у сезоні 2021-2022 рр є команди:

• ХАІ-ФГХО м.Харків
  • RGM Group-СумДУ м.Суми
  • УДХТУ м.Дніпро
  • «Динамо-Академія» м.Полтава
  • ДЮСШ Лагутіна м.Запоріжжя
  • СГК “Суми” м.Суми

Гравці успішно виконали настанови тренерського колективу команди Катерини Заспи та Олега Базильчука. Так, у першій грі наші гандболісти переконливо перемогли команду з міста Суми з рахунком 32 : 26. Друга гра з командою RGM Group-СумДУ видалася ще більш результативною, для нашої команди, перемога з рахунком 35 : 24.

Склад команди ХНУ-ДЮСШ1 сформовано з гравців виключно Хмельницької області – випускників місцевого ДЮСШ №1 та ДЮСШ з м. Волочиськ, ДЮСШ м. Красилів.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ представляють студенти:

Червонцев Андрій гр. ФКС-18-1,

Романюк Костянтин гр. ФКС 18-1,

Базелюк Артем гр. СОФК-18-1,

Федючок Дмитро гр. ФКС-20-1,

Літинський Роман гр. ФКС-21-1,

Мацюк Іван гр. АІ-20-1.

Найкращими снайперами в команді ХНУ-ДЮСШ-1 м. Хмельницький за дві гри  восьмого туру стали: Артем Базелюк – 18 закинутих м’ячів у ворота суперників, Андрій Денісевич – 13 очок, Андрій Червонцев – 10 очок, Сергій Процюк – 10 очок.

Постійним активним уболівальником нашої команди є ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх.

За підсумками восьми турів наші гандболісти лідирують у чемпіонаті України вищої ліги.

Бажаємо нашим спортсменам продовжувати переможну ходу і здобути титул чемпіонів України серед команд вищої ліги.

Вболіваємо за нашу команду та бажаємо подальших успіхів!!!