СРІБНА НАГОРОДА З ДЗЮДО НА ЗМАГАННЯХ XVIII ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ

Упродовж 3-5 квітня 2023 року на базі Волинського національного університету пройшли фінальні змагання з дзюдо за програмою XVIII літньої Універсіади України. Універсіада України, найважливіші студентські змагання нашої країни, де беруть участь найсильніші спортсмени, які представляють заклади вищої освіти свого регіону.

У складі збірної команди Хмельницької області з дзюдо взяла участь Ангеліна Нагірна, студентка спеціальності «Фізична культура і спорт» групи ФКС-21-1 Хмельницького національного університету. Відповідно до регламенту змагань Ангеліна виборювала першість у двох видах програми в індивідуальних змаганнях у ваговій категорії 48 кг та у командних змаганнях «Стінка на стінку».
Найкраще досягнення Ангеліна Нагірна здобула у командних змаганнях, де разом з іншими студентами дзюдоїстами Хмельницької області, виборола срібну нагороду. В індивідуальних змаганнях у напруженій боротьбі наша спортсменка посіла 5 місце.

У підсумку здобуті результати дозволили Хмельницькому національному університету посісти третє загальнокомандне місце серед ЗВО п’ятої категорії. Спортивна громадськість університету вітає Ангеліну Нагірну та бажають успішного навчання та подальших спортивних успіхів.