СРІБНІ ПРИЗЕРИ XVIII ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ –РЕГБІСТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

24–25 травня 2023 року у Львові відбулись фінальні змагання XVIII літньої Універсіади України з регбі-7. Участь у турнірі брали представники п’яти областей України: Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Сумської та Хмельницької. З об’єктивних причин воєнного стану, в останній момент відмовились від участі команди Київської та Одеської областей.

Наразі спортивні змагання дозволяють не лише набути змагального досвіду та практики, а й психологічно відволіктись від складних обставин сьогодення.

Змагання серед чоловічих команд проходили за коловою системою, тож кожна команда у фінальній частині зіграла по п’ять ігор. Студенти-спортсмени ХНУ успішно пройшли до фіналу, де зустрілись з командою профільного спортивного ЗВО, а саме: Львівського державного університету фізичної культури і спорту. У першому таймі лідирували регбісти ХНУ, але друга половина гри змінила рахунок на користь господарів змагань – львів’ян. Підсумковий рахунок фінальної гри – на користь студентів ЛДУФК. Регбісти Хмельницького національного університету посіли другу сходинку п’єдесталу пошани та стали срібними призерами XVIII літньої Універсіади України з регбі-7 серед чоловічих команд.

Студенти-спортсмени, які є членами збірної команди Хмельницького національного університету з регбі-7:

1. Сівак Вадим (аспірант).
  2. Дзяворук Андрій (гр. ФКС-20).
  3. Дмітрієв Денис (гр. ФКС-19).
  4. Дмитришин Нікіта (гр. ФКС-19).
  5. Сис Владислав (гр. СОФК-19).
  6. Поставник Данило (гр. СОФК-19).
  7. Кравчук Василь (гр. СОФК-19).
  8. Шевчук Максим (гр. ФКС-22).
  9. Кахока Блессінг (гр. КІ-20).

Олег Квасниця,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту