Студент ФТ-21-1 став призером престижних світових змагань

З 16 по 19 вересня 2021 року в місті Будапешт (Угорщина) на Puskas arena проходив Кубок світу з кікбоксингу WAKO, який входить до серії найпрестижніших змагань з кікбоксингу – Kickboxing World Series.

26-й розіграш цього турніру було відкладено майже на півтора роки через світову пандемію. Проведення світових змагань в угорській столиці стало першим масштабним стартом для світової спільноти WAKO з березня 2020 року, в якому взяли участь понад 3000 учасників з усього світу

Враховуючи те, що кікбоксери всього світу тривалий час залишалися без міжнародних виступів, багатьох цікавило питання, наскільки спортсмени готові фізично і психологічно до бою, чи якісною була підготовка упродовж карантинних обмежень.

Незважаючи на тривалу паузу збірна команда України виступила надзвичайно вдало. Серед 46 країн-учасниць Кубка світу команда «синьо-жовтих» виборола другу позицію, поступившись лише збірній Угорщини.

Командне фото учасників збірної України

Важливо відзначити, що вагомий внесок у командний успіх наших кікбоксерів зробив студент групи ФТ-21-1 факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету Назар Шалавінський. У напруженій боротьбі Назар виборов бронзову нагороду. Тож бажаємо нашому спортсмену міцного здоров’я, успіхів у навчанні та подальших перемог у світі спорту!

Нагородження переможців

Студент групи ФТ-21-1 Назар Шалавінський зі своїм тренером Майструком Ігорем Олександровичем