Студенти спеціальності Середня освіта (Фізична культура) – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики

Одними із перших змагань з легкої атлетики у 2022 році став чемпіонат України в приміщеннях серед юніорів 2003 року народження і молодше. У цьому році чемпіонат України проходив на базі Сумського державного університету з 22 по 23 січня. Варто відмітити, що серед учасників цих престижних змагань був також представник Хмельницького національного університету студент групи СОФК-21-1 Назар Даньков.

Хочеться відмітити, що виступ Назара у складі збірної команди області виявся напрочуд успішним. Назар представляв наш регіон у двох видах програми: бігу на дистанції 1500 м та 3000 м. Якщо на довшій дистанції наш спортсмен дістався фінішу дев’ятим з результатом 9 хвилин 11,24 секунди, то на дистанції 1500 метрів високий результат 4 хвилини 10,2 секунди дозволив Данькову Назару піднятися на другу сходинку п’єдесталу.

Сподіваємось, що гарний початок передуватиме іншим подальшим успішним спортивним стартам.