Студентка Хмельницького національного університету на Єврокубках EHF

8-го січня 2022 року у м. Брессаноне команди «Бріксен Зюдтіроль» (Італія) – «Галичанка» (Україна),  провели перший поєдинок свого протистояння 1/8 фіналу Європейського Кубка EHF. Гандбольний клуб «Галичанка» на сьогоднішній день, є семиразовими чемпіонами України супер ліги серед жіночих команд. До складу даної команди входить гравчиня з Хмельницького національного університету студентка групи ФКС – 21, майстер спорту України, член молодіжної збірної України –  Марія Поляк.

Спортсменка вдало дебютувала на змаганнях Європейського рівня, захищаючи ворота своєї команди здійснила 33% (8/24) сейвів, і відповідно команда «Галичанка» здобула перемогу з рахунком 36:29.

Повторний поєдинок відбудеться 16 січня 2022 року у місті Львові. Переможець протистояння вийде до 1/4 фіналу Європейського Кубка EHF. Вболіваємо за наших спортсменів і бажаємо подальших перемог.